Liv Hospital
Sağlık Profesyonelleri Üyelik
Liv Türkçe Liv Hospital
Liv Hospital English Liv Hospital Pусский Liv Hospital Arabic Liv HospitalChinese Liv HospitalRomanian Liv HospitalBulgarian Liv HospitalAzerbaijan Liv HospitalAlbanian Liv HospitalGeorgian Liv HospitalFrench
Liv Türkçe Liv Hospital
Liv Hospital English Liv Hospital Pусский Liv Hospital Arabic Liv HospitalChinese Liv HospitalRomanian Liv HospitalBulgarian Liv HospitalAzerbaijan Liv HospitalAlbanian Liv HospitalGeorgian Liv HospitalFrench
Liv

şifremi unuttum

ÜYE OL
Şifremi Unuttum
Liv

ödüllerimiz

Türkiye Spor Adamları Ödülü

Türkiye Spor Adamları Ödülü


Spor Türkiye'nin duzenlediği " Türkiye Spor Adamları Ödul Töreni'nde " Liv Hospital'a verilen ödülü profesyonel sporcuların tedavilerini gerçekleştiren, performanslarını yuksek tutmak icin gayret eden hekimlerimiz ve calışanlarımız adına aldık.

Hospital Manager, 2013 Yılının Başarılı Sağlık Girişimcisi ve Yöneticisi Ödülleri

Hospital Manager, 2013 Yılının Başarılı Sağlık Girişimcisi ve Yöneticisi Ödülleri


Hospital Manager Dergisi’nin “Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülü” Liv Hospital’in oldu

Hospital Manager Dergisinin düzenlediği  “Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülü” Liv Hospital’ın oldu. 2013 yılında gerçekleştirdiği 10 bin kişinin tarandığı “BİLİYORUM”adlı Sosyal sorumluk Projesi ile Türkiye’de sıklıkla görülen akciğer, kolon, prostat, meme ve rahim ağzı kanseri taramaları yapıldı. Bu sayede toplumda bir farkındalık yaratmak amaçlanıyor. 

Altın Steteskop, En iyi Sağlık Bilişimi Projesi

Altın Steteskop, En iyi Sağlık Bilişimi Projesi


Liv Hospital’a Altın Steteskop Ödülü”    29.03.2013

2013 yılında ikincisi düzenlenen, Sağlık Bilişimi Sektör Temsilcilerinin katıldığı  “Altın Steteskop Ödülü”,  “En iyi Sağlık Bilişimi Projesi” kategorisinde Liv Hospital’ın oldu.  Ödülü Liv Hospital adına Genel Müdür Meri İstiroti aldı.

Liv Hospital’a Türkiye Spor Adamları Ödüllü

Liv Hospital’a Türkiye Spor Adamları Ödüllü


Geleneksel olarak düzenlenen 14. Spor adamları ödülleri sahiplerini buldu. 43 kategoride ödül dağıtılan gecede, Liv Hospital spora verdiği destek nedeniyle ödüle layık bulundu. Spor camiasından birçok önemli isim ve ünlü simanın olduğu görkemli geceye, Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti katıldı. Liv Hospital’ın tıbbi kadro ve son teknolojiyle her zaman spor ve sporcunun yanında olduğuna dikkat çeken Meri İstiroti “Bu gurur verici ödülü tüm hekim ve çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Spora ve sporcuya verdiğimiz destek her zaman devam edecek” dedi.   

Hülya Cup 2013-2014

Hülya Cup 2013-2014


Liv Hospital TED- Hülya Cup 2014 Senior Tenis Turnuvasına sponsor, 31 Mart - 13 Nisan 2014

31 Mart - 13 Nisan 2014 tarihleri arasında TED Tenis kulübünde gerçekleşen TED- Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası’na Liv Hospital 2. kez sponsor oldu. Tenis severler ve medya mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği etkinlik son derece heyecanlı müsabakalara sahne oldu .

Hülya Avşar, TED Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kara, Doğtaş Pazarlama Direktörü Derya Ercan, Liv Hospital’den .Doç. Dr. Uğur Haklar, Tosbaa Genel Müdürü Emre Beşikçi, Activar CEO’su Dr. Yaman Er’in katıldığı basın toplantısında basın mensupları ile bir araya gelindi. Gençlerin spora yönlendirilmesi ve tenisin her kesimde yaygınlaştırılabilmesi için düzenli olarak organize edilen turnuvaya Liv Hospital destek olmaya devam ediyor. 22 farklı kategoride 1.100 tenisçinin katıldığı, TED -Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası’nın tüm gelirleri 12-18 yaş arasındaki genç, yetenekli ve dar gelirli tenisçilere burs olarak veriliyor. Doğtaş’ın ana sponsor olduğu turnuvaya destek veren diğer sponsorlar;Liv Hospital, Dahliaa, Tosbaa, Çaykur, Activar, Sarar, Sarev, Saka, Çamlıca, Dermamed, Wilson, AlemFm, Pushclean.

Fırsat Eşitliği Modeli (FEM) Sertifikası - KAGİDER

Fırsat Eşitliği Modeli (FEM) Sertifikası - KAGİDER


                                              

LIONS, 2013-2014

LIONS, 2013-2014


Liv Hospital JCI Denetiminden hatasız geçti

Liv Hospital JCI Denetiminden hatasız geçti


Liv Hospital JCI DENETİMİNDEN HATASIZ GEÇTİ, 16.08.2013

Liv Hospital en kısa sürede ve hatasız bir şekilde, sağlıkta en önemli uluslararası kalite akreditasyon belgesi olan JCI’ı alarak bir dünya rekoruna imza attı… Liv Hospital olarak 7 ay önce uluslararası arenada sağlıkta üstün hizmeti hedefleyerek kapılarımızı açtık.  Sağlıkta yüksek kalite, multidisipliner yaklaşım, üstün teknoloji ve kişiye özel misafir hizmetleriyle hedefimizi çok yüksek tuttuk ve başardık. Liv Hospital, JCI (Joint Commission International) kalite akreditasyon sertifikasını, dünyada ilk kez açıldıktan sadece 7 ay sonra, en kısa sürede ve hatasız olarak alan tek hastane oldu.  Uluslararası bir komisyon tarafından yapılan ciddi denetimlerin ardından verilen JCI Akreditasyonu Kalite Belgesi, sağlık hizmet standartlarında en üst düzey performansı simgeliyor.

Liv Hospital  A’dan Z’ye sıkı denetimden başarıyla  geçti  

JCI Akreditasyon Kalite Belgesi almak düşüncesi, Liv Hospital’ın henüz inşaat çalışması sırasında doğdu. Kurucu kadro ve kalite ekibi akreditasyon ile ilgili çalışmalara hızla başladı. Kısa bir süre içinde hem sağlık çalışanı kadrosu ve idari kadronun oluşturulması ile 7 Ocak’ta kapılarını açan Liv Hospital sağlık hizmeti, teknoloji ve misafir ağırlamakta  doruk noktayı hedefine koydu. Chicago'dan JCI denetimi için gelen komisyon üyeleri tarafından, yaklaşık bir hafta boyunca, hastaların değerlendirilmesi, bakımı, taburculuktan sonra bakımın sürekliliğinin sağlanması, anestezi ve cerrahi süreçlerin güvenliği, güvenli ilaç kullanımı, enfeksiyon kontrolü, hasta ve yakınlarının haklarına bağlılık, uluslararası kalite iyileştirme ve hasta güvenliği hedeflerine uyum, iletişim ve bilgi güvenliği, çalışanların  yetkinliği ve eğitimi, bina güvenliği, yönetim ve liderlik konularında denetimden hatasız olarak geçti.

Personel yönetimi, bina altyapısı ve teknik donanımı, sağlık ekipmanlarının yeterliliği ve kalibrasyonu, yangın güvenliği, acil durum hazırlıkları, hasta kayıtlarının tutulması ve hasta güvenliği, hasta ve yakınlarının bilgilendirilmesi ve eğitimi, ilaç kullanımı ve reçetelerin yazılması, kişisel hak ve gizliliklerin korunması, olası risklerin önceden önlenebilmesi ve kayıt altına alınması, enfeksiyon kontrolü ve sterilizasyonun takibi, personelin işe alınma prosedürleri ve eğitimi, asayiş ve güvenliğin işleyişi ve doğal afetlerde binanın tahliyesine kadar birçok kriter denetçiler tarafından incelendi ve Amerika’daki JCI genel yönetimine sunuldu. Kurul tarafından onaylanan sertifikamız, hedeflerini sürekli yukarıda tutan kurumumuza bir kez daha değer kazandırdı.

Yunanistan Sağlık Bakanlığı'ndan Liv Hospital'a Ödül

Yunanistan Sağlık Bakanlığı'ndan Liv Hospital'a Ödül


Yunanistan Sağlık Bakanlığı ve Sağlık Turizmi Komisyonu, "Sağlıkta İnovatif Yaklaşımlar ve Sağlık Turizmine Katkıda Bulunduğu Çalışmalar" nedeniyle Liv Hospital'ı ödüle layık gördü.

                

            

Meri İstiroti’ye ‘Meslekte Başarı” ödülü

Meri İstiroti’ye ‘Meslekte Başarı” ödülü


Türkiye’de özel sağlık sektörü yöneticiliği, sağlık sektörünün büyümesi, modernleşmesi ile ilgili, akla ilk gelen isimlerden biri olan Meri İstiroti, Beşiktaş Rotary Kulübü Tarafından verilen “Meslekte Başarı” ödülüne layık görüldü.  25 yıldır özel sağlık sektöründe üst düzey yöneticilik yapan Meri İstiroti’ye, ödülü Beşiktaş Rotary Dönem Başkanı Fırat Diren tarafından verildi. Gecede, İstiroti Sağlık Turizminde Global Trendler konu başlıklı bir sunum da yaparak, sağlık sektöründe yeni trendlere dikkat çekti.

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmasını takiben kariyeri boyunca farklı birçok sağlık kuruluşunda üst düzey yöneticilik yapan İstiroti, Acıbadem Grubu, Dünya Göz Hastaneleri gibi yabancı sermaye alan kuruluşların yeniden yapılanmasında çalıştı. Meri İstiroti, iki yıl önce kurulduğundan bu yana,Türkiye’de A Plus hastane segmentinde dikkat çekici yeni bir marka ve yatırım olan Liv Hospital Grup Koordinatörü olarak görev yapıyor. TÜSİAD tıp turizmi alt çalışma grubunda da 2007 - Aralık 2009 tarihine kadar görev alan Meri İstiroti, DEİK Sağlık Komitesinin başkanlığını 2007 - Mart 2010 tarihleri arasında yapmıştır.  İki çocuk annesi ve aynı zamanda bir yazar olan İstiroti’nin, “30 Yaşa Mektuplar” ve “Son Söz Doktorların” adlı iki kitabı da bulunuyor.

KAPAT

Kullanım KoşullarıKullanım ve gizlilik koşulları Liv Hospital’e ait www.livhospital.com ve burada belirtilen Liv Hospital logosunu taşıyan, bu sayfada listelenen tüm mikro siteler için geçerlidir. Söz konusu Liv Hospital web sitelerini ziyaret ettiğinizde sitelerde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Bu siteler haricindeki herhangi bir sitede Liv Hospital logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.
livhospital.com.tr sitesinde yer alan tüm bilgiler ve yapılan yönlendirmelerdeki tüm linkler tamamen ziyaretçiye bilgi vermek amacıyla kullanıcıya sunulmuştur ve yayınlanan bilgilerde hiçbir şekilde ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır.


Yukarıda belirtilen ilgili sitelerde yayınlanan tüm bilgiler Liv Hospital'a aittir.
Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması Liv Hospital’e ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.
Yukarıda belirtilen ilgili web sitesindeki bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek muhtemel yanlışlık, eksiklik ya da değişiklikten dolayı Liv Hospital’i yükümlülük altına sokamaz.
Aynı zamanda yukarıda sözü geçen web sitesinde kullanılan bazı ifadeler ileriye yönelik olduğundan çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür.
Liv Hospital’e ait web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları'nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.
İlgili sitelerde yer alan bilgiler hiçbir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz.
Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.
Anlatılan tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.
www.livhospital.com sayfamızdaki tüm materyallerde sağlanan yasal haklar Liv Hospital tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur.
Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, dağıtılamaz, çeşitli alt lisansla değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz ve ticari bir amaçla kullanılamaz ve kullandırılamaz.
Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerini içerir.
Liv Hospital web sitesi ve mikro sitelere ulaşım serbest ve anonimdir.
Bu ilgili sitelerde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.
Liv Hospital sponsorluk ettiği marka ya da markaları onayladığı anlaşılmamalıdır.
Liv Hospital, hiçbir şekilde web sitesinde ve yukarıda belirtilen ilgili mikro sitelerde yayınlanan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ve sorumluluk ziyaretçinin sorumluluğundadır ve oluşabilecek ya da oluşmuş zarar veya kayıplardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Aynı zamanda yukarıda bahsedilen ilgili web sitelerinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde kullanıcıya bir taahhüt içermemektedir.
www.livhospital.com ve mikro sitelerde Online Hizmetler ve İletişim Formları dışında bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, Hastaneler grubumuz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Online Hizmetler bölümlerimizi kullanabilmeniz için kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak doldurarak üyelik kaydı yapmanız gerekmektedir.livhospital.com sayfamıza üye olurken vermiş olduğunuz ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, eğitim durumu, meslek, telefon, cep telefonu, adres, şehir bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.
Yukarıda belirtilen ilgili site ve mikro sitelerde yer alan İletişim Formları vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri Liv Hospital ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir.
Liv Hospital ait web siteleri sayfasında vermiş olduğunuz bilgiler ilgili bu sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.
Kendinize ait ekranınızdan bilgilerinizi sadece siz güncelleyebilir veya silebilirsiniz.
www.livhospital.com sayfamıza üye olduktan sonra şifrenizi kimseyle paylaşmamanız gerekmemektedir.
Sitemizi her ziyaret ettiğinizde isimsiz olarak IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır.
Site ile ilgili şikayet, öneri, bilgi içerikli taleplerinizi info@livhospital.com mail adresine iletebilirsiniz.
Liv Hospital internet sitesinde livhospital.com.tr 'den başka internet sitelerine de bağlantılar bulunabilir, medicalpark.com.tr sitemiz diğer sitelerin gizlilik ve güvenlik politikaları ile içeriklerinden sorumlu değildir.
Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı Liv Hospital’e aittir. Liv Hsopital’in izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.