Türkçe    English   русский 

şifremi unuttum

Şifremi Unuttum
bölüm tanıtımı

ZAMANDA GERİ SAYIM BAŞLIYOR…

Mikro Sitemiz İçin Tıklayınız
 
Tıptaki gelişme ve yeni tedavi yöntemleri sayesinde artık insan ömrünün uzaması sağlanıyor. Uzun ve sağlıklı yaşamın sırrı ise kaliteli bir şekilde yaş almaktan geçiyor.
 
Yaşlanmanın getirdiği etkileri yavaşlatmak ve mümkün olduğunca 
engelleyebilmek elimizde…

 


ZAMANA MEYDAN OKUYUN!
 
Liv Challenge Time Programı kişiye özel anti-aging yaklaşımıyla, sizi tepeden tırnağa yeniliyor. 
 
Sadece kişinin metabolik yaşını değil, hücresel biyolojik yaşını da belirleyerek uzman hekimlerin kişiye özel olarak 
belirlediği programlar ile beden ve ruhu, zamanın yıpratıcı etkilerinden sıyırıyor…
 
Liv Challenge Time Programı tıpta değişen dinamikler, yeni uygulamalar ve cerrahi yöntemleri titiz bir planlama ve 
yaklaşımla organize ederek, zamanın etkilerini yavaşlatıyor ve geriye doğru çeviriyor. Uzman hekimlerimiz 
bu yolculukta sizlere her adımda rehberlik ediyor...
 
Dermatolojiden, estetik cerrahiye, iç hastalıklarından, diş estetiğine, kök hücre hücresel tedavi uygulamalarından, üroloji ve endokrinolojiye, cinsel fonksiyon uzmanından, diyetisyene, bireysel antrenman çalışmalarına kadar onlarca farklı uzmanlık dalından hekim, sizin fiziksel ve ruhsal anlamda en üst düzey “İyilik” haliniz için çalışıyor…
 
Hem gençleşin hem güzelleşin

Yeni bir hayata başlangıç yapmak mümkün…
Sağlık, güzellik, estetik programlarını içinde barından Liv Challenge Time ile kendiniz için adımlar atarken gençliği de yakalayacaksınız. Kişiye özel olarak adım adım yapılacak planlama, bazal metabolik durumunuzun ölçümlenmesi sonucunda ortaya çıkacak verilerle, uzman hekimler tarafından oluşturularak sizlerle paylaşılacak.

İyiliğiniz için çalışıyoruz

Liv Challenge Time,  kişiye özel oluşturulmuş “Yenilenme Programı” ile tepeden tırnağa bir iyilik hali vadediyor. Liv Challenge Time Programı tıpta değişen dinamikler ve son teknolojiler, yeni uygulamalar ve cerrahi yöntemleri kişiye özel bir planlama ve yaklaşımla organize ederek zamanın etkilerini yavaşlatıyor hatta geriye çevriyor.
 
Yalnız hissetmeyeceksiniz

Sağlık ve güzellik için çıktığınız bu yolculukta hiç yalnız kalmayacaksınız. Programın koordinasyon ekibi sayesinde, sizin belirttiğiniz ihtiyaçlar ve hekimlerin değerlendirmeleriyle ortaya çıkan sonuçların birleşimi ile program en efektif şekilde biçimleniyor. Programa danışan bireyle yapılan görüşmeler sonrasında bir zaman planlaması oluşturularak tüm adımlar gerçekleştiriliyor. İşlemleriniz bitene kadar yanınızda olacak Liv Challenge Time temsilcileri hem güvende hissetmenizi sağlayacak hem de gerekli duygusal ve fiziksel desteği vererek konforunuzu en üst seviyeye taşıyacak.
 
Bu programda kimler görev alıyor?
 
• İç Hastalıkları
• Endokrinoloji
• Jinekoloji ve Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Uzmanı
• Üroloji
• Dermatoloji
• Hücresel Tedavi
• Plastik Cerrahi
• Varis Tedavisi İçin Damar Cerrahisi
• Diş Estetiği
• Göz Hastalıkları  
• Saç Ekimi
• Beslenme ve Diyet
• Obezite Cerrahisi
• Psikoloji
• Klinik Aromaterapi
• Kişiye Özel Yemek Programı  
• Antrenör
 
360 derece yenilenerek gençleşin
 
Sağlıklı ve uzun yaşamak, kaliteli bir hayat sürmek için pek çok şeye dikkat etmek gerekiyor. Doğru ve sağlıklı beslenme, kilo kontrolü, toksinlerden arınma, düzenli egzersizler, kaliteli bir uyku düzeni, stresten arınma, enfeksiyon ve travmalardan korunma, sağlık bir cinsel hayat, doğru ve düzenli çalışan bir metabolizma, yaşlanma sürecinde ortaya çıkan fizyolojik hormon eksikliğinin yerine konulması büyük önem taşıyor. Tüm bunların takibinin de profesyonel bir sağlık ekibi ile yapılması gerekiyor. Liv Challenge Time Programı’nda uzman hekimler tarafından yapılan takip ve tedavi programları ile genç ve sağlıklı olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.
 
Kişiye özel programlar
 
Odağımızda hastayı 360 derece kucaklayan kişiye özel ve bilimsel bir yaklaşım bulunuyor. Kimi zaman sağlık sebebi ile kimi zaman da daha iyi görünmek amacıyla adımlar atıyoruz. Hayalimizdeki “iyi ve sağlıklı ” görüntüye kavuşmak için emin ellerde olmak, mükemmel bir sonuca ulaşmanın en önemli püf noktasını oluşturuyor.
 
Hayat bir “DENGEDE” kalma hali…
 
Yani kişinin kendi iç dinamiklerini ve fiziksel süreçlerini belli bir “İyilik” halinde dengede tutabilmesi… Biz de bu mutlak denge ve iyilik halini baz alarak “Yenilenme programı” oluşturduk. Yaşın ilerlemesini durduramasak bile yavaşlatmak, zamana meydan okumak, gençliği, sağlığı daha uzun süre korumak mümkün…

 

Uzmanlarımıza Sorun
Uzmanlarımıza Sorun
İsim Soyisim(*) :  
Telefon(*) :  
Şehir :
E-mail(*) :  
Mesajınız(*) :  
Rapor Gönder :
Güvenlik :
Top