Türkçe    English   русский 

şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

hastanelerimiz

Liv Hospital Ulus/İstanbul

Liv Hospital - ULUS

Misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ve multidisipliner çalışmayı bir araya getirerek, hastalarından aldığı değerle büyüyen Liv Hospital, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olmayı hedefliyor. İleri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanmayı hedefleyen Liv Hospital olarak amacımız “sağlığınız”. Açıldıktan çok kısa bir süre sonra sağlıktaki en önemli ulaslararası akreditasyon sertifikası olan Amerikan kökenli Joint Commission International (JCI)’ı ve Avrupa ISO belgesi olan TÜV’ü almaya layık görüldü. Her geçen gün daha da büyüyerek gelişen tıbbi bölümleri, teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve insan hayatına verdiği değere gönülden bağlılığıyla iki buçuk yılı geride bırakan Liv Hospital, kısa süre içinde sağlıkta referans merkezi haline geldi.

Liv Hospital - ANKARA

TÜRKİYE’NİN KALBİNDEYİZ 2013 başında İstanbul’da çıktığımız yolculuğu Ankara’da sürdürüyoruz. Liv yolculuğunda “Hayat” var olma amacımız oldu… Klinik verilerde dünyanın önde gelen sağlık kurumlarından biri olmayı hedefleyerek adımızı “Leading International Vision” (LIV-Sağlık Vizyonunda Lider) baş harflerinden aldık. Liv Hospital Ankara, Çankaya’da… Liv Hospital Ankara; hasta odaklı yaklaşımı, deneyimli hekim kadrosu, kişiye özel tedavi programları ve kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerine kendilerini ayrıcalıklı hissettiriyor. Multidisipliner çalışmayı kendine amaç edinen Liv Hospital Ankara, bilimsel çalışmaların pratiğe dönüştürülerek el ele yürütüldüğü bir kültürü benimsiyor. Liv Hospital Ankara, dünya standartlarındaki tıbbi altyapısı ve teknolojisiyle 27 bin metrekare kapalı alanda hizmet veriyor

Liv Hospital Ankara
Liv Hospital Samsun

Liv Hospital - Samsun

Liv Hospital Samsun; misafir odaklı yaklaşımı, her biri alanında uzman hekimleri ve tecrübeli sağlık profesyonelleri , kişiye özel tanı ve tedavi programları ve nitelikli hizmet anlayışıyla misafirlerini kendilerine ayrıcalıklı hissettiriyor. Multi disipliner yaklaşımı, sağlıkta dünya standartlarındaki alt yapı ve teknoloji kapasitesi ile 7 bin metrekare kapalı alanda, 60 yatak kapasitesi, tüm branşları içeren 25 poliklinik,4 ameliyathane ile kişiye özel butik hastanecilik anlayışıyla hizmet veriyor..

Liv Hospital Samsun misafirlerini her biri alanında profesyonelleşmiş kadrolarıyla büyük bir titizlikle karşılıyor ve çağın gerektirdiği tıbbi tedavi algoritmalarıyla sağlığına en kısa sürede kavuşmuş olarak uğurlamayı hedefliyor. Tedavilerde tıbbi ve mesleki tecrübeleri ile hastalara şifa dağıtan kıymetli hekimlerimiz ile sizlere sağlık dolu bir hayat sunmayı amaç ediniyor. Hayata değer katmak için… Karadeniz’in Kalbindeyiz.

Top