Türkçe    English   русский 

şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

Liv Hospital Samsun

Liv Hospital Samsun
HAYATIN MERKEZİNDE KARADENİZ’İN KALBİNDEYİZ…

2013 başında İstanbul’da çıktığımız yolculuğa ,Ankara’dan sonra Samsun’da devam etmenin gururunu yaşıyoruz. Bu yolculukta “Hayatın Merkezinde Karadeniz’in Kalbinde” var olmayı amaçladık.

Liv Hospital Samsun’da…

Liv Hospital Samsun; misafir odaklı yaklaşımı, her biri alanında uzman hekimleri ve tecrübeli sağlık profesyonelleri , kişiye özel tanı ve tedavi programları ve nitelikli hizmet anlayışıyla misafirlerini kendilerine ayrıcalıklı hissettiriyor.

Multi disipliner yaklaşımı, sağlıkta dünya standartlarındaki alt yapı ve teknoloji kapasitesi ile 7 bin metrekare kapalı alanda, 60 yatak kapasitesi, tüm branşları içeren 25 poliklinik,4 ameliyathane ile kişiye özel butik hastanecilik anlayışıyla hizmet veriyor..

Özel mimarisi ve uluslararası kalite standartlarına Türk misafirperverliğini de ekleyen Liv Hospital Samsun , misafirlerinin bütün ihtiyaçlarının düşünülerek hazırlanmış ayrıcalıklı otelcilik hizmetleriyle konforu vaat ederken , sektörde vazgeçilmez olmayı hedefliyor…

Klinik verilerde dünyanın önde gelen sağlık kurumlarından biri olmayı hedefleyerek adını “Leading International Vision” (LIV-Sağlık Vizyonunda Lider) baş harflerinden esinlenilen Liv Hospital için, İngilizce “hayat” (live) kelimesi var olma amacının en önemli simgesi oldu.

Liv Hospital Samsun misafirlerini her biri alanında profesyonelleşmiş kadrolarıyla büyük bir titizlikle karşılıyor ve çağın gerektirdiği tıbbi tedavi algoritmalarıyla sağlığına en kısa sürede kavuşmuş olarak uğurlamayı hedefliyor.

Tedavilerde tıbbi ve mesleki tecrübeleri ile hastalara şifa dağıtan kıymetli hekimlerimiz ile sizlere sağlık dolu bir hayat sunmayı amaç ediniyor.

Hayata değer katmak için…

Karadeniz’in Kalbindeyiz.

Liv Hospital Samsun

Top