Türkçe    English   русский 

şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

etkinlikler

etkinlikler

Zamana Meydan Okumanın Püf Noktaları söyleşisi Liv Hospital Ulus' ta gerçekleşti.

Üniversiteli Kadınlar Derneği (UKDD), Köprü Derneği ve Mavi Haliç Lions Kulübü üyelerinin katıldığı Prof. Dr. Murat Aksoy'un "Zamana Meydan Okumanın Püf Noktaları" söyleşisi Liv Hospital Ulus' ta gerçekleşti.

 

18/01/2017

Karma Sanat Sergisi Liv Hospital Ulus' ta Açıldı

Uluslararası Lions Kulüpleri 118-T Yönetim Çevresi ve Liv Hospital olarak düzenlediğimiz Karma Sanat Sergisi geniş bir katılımla Liv Hospital Ulus'ta açıldı!

 

16/01/2017

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Basın Toplantısı Liv Hospital Ulus' ta Gerçekleşti

 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Yağmur Çocuklar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği, zihinsel-bedensel engelli çocuklar ve aileleri, dernek gönüllüleri ile siyaset ve cemiyet hayatını ünlü yüzleri Liv Hospital’da bir araya geldi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti, cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Elif Gönlüm, dünya çapında ödül kazanan ve Microsoft’ta çalışan görme engelli başarılı iş kadını Duygu Kayaman bir araya geldi.

 

03/12/2016

17 Kasım Dünya Prematüre Günü Etkinliği Liv Hospital Ulus'ta Gerçekleşti

Hayata erken başlayıp azimle mücadele eden minik kahramanlarımızı Dünya Prematüre Günü'ne dikkat çekmek için ebeveynleriyle ağırlayarak keyifli bir kutlama gerçekleştirdik.

 

17/11/2016

Liv Hospital Ulus’ta ‘’Dokunarak Bakmak‘’ Sergisi Açıldı!

Ünlü ressam Hülya Düzenli tarafından görme engellilere özel hazırlanan ‘Dokunarak Bakmak’ adlı resim sergisi Liv Hospital’da misafirleriyle buluştu. Görme engelliler için her resmin üzerinde Braille alfabesi ile yazılı notlar yer alıyor. Resme dokunan ve Braille alfabesiyle notu okuyan görme engelli misafirler ve sanatseverler, çizgilerden oluşan dokuyla renkleri algılayarak anlamlandırabiliyor. 

 

 

20/10/2016

''Zumbalıyorsak Bir Sebebi Var'' Etkinliği Bebek Parkı' nda Gerçekleşti

Kansersiz Yaşam Derneği gönüllüleri ile Liv Hospital Doktorları, daha önce meme kanseri geçiren ünlü yüzler, hastalar ve hasta yakınları bir araya gelerek “Yalnızca 1 ay değil, bir ömür boyu meme kanseri için farkındalık” diyerek Bebek Parkı’na gelen herkesle zumba yaptı. Liv Hospital doktorlarından Meme Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Levhi Akın, Prof. Dr. Duygu Derin, Yrd. Doç. Dr. Meltem Selam Topalgökçeli’nin yer aldığı projede kanserde erken teşhisin önemine dikkat çekildi. Bebek Parkı’ndaki etkinlik Demet Şener, Zeynep Ilıcalı, Reyhan Karaca, Elif Özkul gibi ünlüler tarafından da yoğun ilgi gördü.

 

19/10/2016

Liv Ebeveyn Okulu Basın Toplantısı Liv Hospital Ulus'ta Gerçekleşti!

Liv Hospital Ebeveyn okulu projesiyle, anne babalar için çocuklarını daha bilinçli büyüyecekleri bir platform oluşturmayı hedefledik. Projemizde gönüllü olarak yer alan Sayın Elif Gönlüm’ün de değerli desteği ile Liv Ebeveyn Okulu çok yakında bir farkındalık ve sosyal sorumluluk projesine dönüşecek. Detaylı bilgi için: http://livebeveynokulu.com/ 

 

04/10/2016

29 Eylül Dünya Kalp Günü Etkinliği Liv Hospital Ulus' ta Gerçekleşti

29 Eylül Dünya Kalp Günü'nde farkındalık için Liv Hospital Ulus'ta bir aradaydık.
Kalbini sev! Kalbin için yürü!

 

29/09/2016

Rekabetle Başa Çıkabilmek İçin Öğrenen Örgüt Olabilmek konulu seminer Liv Hospital Ulus'ta gerçekleşti.

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi İnsan Kaynakları alanında öğretim üyesi Prof. Dr. Canan Çetin‘ in "Rekabetle Başa Çıkabilmek İçin Öğrenen Örgüt Olabilmek" konulunu semineri Liv Hospital Ulus'ta gerçekleşti. İnteraktif bir katılımla gerçekleşen seminerde hem öğrendik hem de son derece keyifli anlar yaşadık.

 

03/09/2016

21 Haziran ALS Günü Basın Toplantısı Liv Hospital Ulus'ta Gerçekleşti

21 Haziran Dünya ALS Günü’nde, ALS hastalığına dikkat çekmek amacıyla Türkiye ALS/MNH Derneği, Liv Hospital ve Zihni Holding işbirliği ile basın toplantısı gerçekleştirildi.

 

 

ALS/MNH Derneği kurucu Başkanı, ALS hastası Trabzonspor’un eski futbolcularından İsmail Gökçek ile derneğin başkan yardımcısı, ALS hastası Dr. Alper Kaya hastalıkla ilgili yaşadıkları süreci basın mensuplarına ve katılımcılara aktarırken, Orhan Tekeoğlu’nun yaptığı ve ünlü yüzlerin de destek olduğu ALS hastalarının yaşamlarına dikkat çeken sosyal sorumluluk videosu ilk kez gösterildi.

 

 

Toplantıya, Betül Mardin, Nebahat Çehre, Yetkin Dikiciler, Selda Alkor, Siren Ertan, Korhan Abay, Tolga Zengin,Serdar Özkan,Tahir Kum, Rıza Çalımbay, Faik Tunay, Yağız İzgül, İpek Kıramer gibi politika,sanat,spor,iş ve cemiyet hayatından birçok ünlü yüz destek verdi.

 

21/06/2016
Top