Liv Hospital
Sağlık Profesyonelleri Üyelik Liv Türkçe Liv Hospital Liv Hospital English Liv Hospital русский Liv Hospital Arabic Liv Hospital Chinese
Liv Türkçe Liv Hospital Liv Hospital English Liv Hospital русский Liv Hospital Arabic Liv Hospital Chinese
Liv

şifremi unuttum

ÜYE OL
Şifremi Unuttum
Liv

ileri düzey merkezlerimiz

İleri Düzey Merkezlerimiz

Göz


Liv Hospital Göz Kliniği’nde dünya standartlarında teknik donanım ve uzman ekiple katarakt ameliyatlarından refraktif cerrahiye, keratokonus hastalığından göz çevresi estetiğine kadar birçok alanda multidisipliner hizmet veriliyor.

Yüksek teknolojinin deneyimli hekimlerle buluştuğu Liv Hospital Göz Kliniği’nde pek çok alanda üst düzey hizmet veriliyor. Lazer Interferometri, göz içi lens ölçümlerinde sapmayı yok seviyesine indiriyor. Scheimpflug teknolojisi kornea topografisi; korneanın yalnızca ön yüzünün özelliklerinin değil aynı zamanda arka yüzünün de özelliklerinin tespit edilmesine yardımcı oluyor. Verion Cerrahi Planlayıcı, katarakt ameliyatlarında gerçek anlamda bir şablon altında hareket edilmesine imkan veriyor. Göze yapılacak kesilerin yerleşimi mükemmele yakın detaylandırılıyor. Göz içine konacak merceğin aksının merkezlenmesi en keskin biçimde yapılabiliyor.

Retina tomografisi ile gözden kaçabilecek en küçük değişiklikler bile tespit edilebiliyor. Femtosaniye lazerle destekli katarakt cerrahisi, verion cerrahi planlama ünitesi ile desteklenerek uygulandığında, daha güvenli, daha keskin sonuçlar almak mümkün. Aynı cerrahi, aktif pompa ünitesi barındıran fako cihazları ile yapıldığında cerrahi ömrü uzamış katarakt ameliyatları ile hasta beklentilerini aşmak söz konusu.

KURALLAR YENİDEN YAZILIYOR

Miyopi, hipermetropi ve astigmatizma günümüzde çok yaygın sorunlar. Hızı yüksek lazer üniteleri bu sorunlara en iyi çözümleri üretebiliyor. 500 Hertz hızda çalışan lazerler uygulamalarda kuralları yeniden yazıyor. Refraktif cerrahi denince akla excimer lazer tedavileri geliyor. Excimer lazer günümüzde kırma kusurları dediğimiz miyop, hipermetrop ve astigmatizmanın tedavisinde başarıyla uygulanıyor.

OPTILASIK excimer lazer de tüm bilinenleri baştan yazıyor. OPTILASIK korneanın doğal şekline sadık kalarak tedavi yapan böylece lazere bağlı gelişen kamaşma ve yansıma oluşturmayan optimize wave front teknolojisi ve dört farklı kişiye özel tedavi seçeneğiyle çağın ötesinde bir teknoloji kullanmayıı ve mükemmel sonuca ulaşmayı sağlıyor.

HATALI VERİ GİRME İHTİMALİ SIFIR

Tetkik cihazları ve ameliyat gerçekleştirilen lazer cihazları arasında bilgi aktarımı kesintisiz ve insan faktöründen bağımsız olarak çalışıyor. Cihazların kişiye özel tedavi yaparken korneanın doğal şeklini koruması mükemmel sonuç için belli başlı kriterler arasında yer alıyor. Tüm cihazlar birbirleriyle direkt bağlantılı olup tetkik cihazları ile alınan değerler anında tüm sisteme iletiliyor.

Alınan ölçümler sistem tarafından aynı anda tüm cihazlara gönderiliyor ve ameliyat planlanması bu ölçümler üzerinden yapılıyor. Cihazdan cihaza veri aktarımı otomatik yapıldığından doktor veya teknisyene bağlı hatalı veri girme ihtimali sıfırlanmış oluyor.

İleri teknolojiye sahip ve kornea şekline sadık kalarak korneanın başlangıçtaki doğal eğimini bozmadan tedavi yapabilen excimer lazer cihazı ile çok hızlı şekilde, lazere bağlı istenmeyen yansıma ve kamaşma oluşturmadan tedavi uygulanıyor. Kontakt lensinizi takmaya ayırdığınız süreden daha kısa sürede gözlüklerinizden kurtulmak excimer lazer teknolojisiyle mümkün.

MERKEZDEKİ OLMAZSA OLMAZLAR

❶ Çok iyi eğitilmiş insan gücü

❷ İleri teknoloji ile donanım

❸ Hasta memnuniyetini ön planda tutma

❹ Hasta bilgilendirilmesine verilen önem

❺ Hasta beklentileri ile uyumlu ileri tedavi seçenekleri sunmak

❻ Tedavilerden sonra tedavinin başarısının izlenmesi ve derecelendirilmesi

❼ Hizmet içi eğitimi her seviyede aylık bazda sürdürmek

❽ Ülke genelinde tıbbi gelişmelere ışık tutabilmek

❾ Uluslararası fikir önderleri ile iletişim içinde olmaktır.

 

 

Daha fazla bilgi için Mikro Sitemizi ziyaret edebilrsiniz.

Geri Dön
KAPAT

Kullanım KoşullarıKullanım ve gizlilik koşulları Liv Hospital’e ait www.livhospital.com ve burada belirtilen Liv Hospital logosunu taşıyan, bu sayfada listelenen tüm mikro siteler için geçerlidir. Söz konusu Liv Hospital web sitelerini ziyaret ettiğinizde sitelerde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Bu siteler haricindeki herhangi bir sitede Liv Hospital logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.
livhospital.com.tr sitesinde yer alan tüm bilgiler ve yapılan yönlendirmelerdeki tüm linkler tamamen ziyaretçiye bilgi vermek amacıyla kullanıcıya sunulmuştur ve yayınlanan bilgilerde hiçbir şekilde ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır.


Yukarıda belirtilen ilgili sitelerde yayınlanan tüm bilgiler Liv Hospital'a aittir.
Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması Liv Hospital’e ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.
Yukarıda belirtilen ilgili web sitesindeki bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek muhtemel yanlışlık, eksiklik ya da değişiklikten dolayı Liv Hospital’i yükümlülük altına sokamaz.
Aynı zamanda yukarıda sözü geçen web sitesinde kullanılan bazı ifadeler ileriye yönelik olduğundan çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür.
Liv Hospital’e ait web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları'nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.
İlgili sitelerde yer alan bilgiler hiçbir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz.
Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.
Anlatılan tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.
www.livhospital.com sayfamızdaki tüm materyallerde sağlanan yasal haklar Liv Hospital tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur.
Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, dağıtılamaz, çeşitli alt lisansla değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz ve ticari bir amaçla kullanılamaz ve kullandırılamaz.
Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerini içerir.
Liv Hospital web sitesi ve mikro sitelere ulaşım serbest ve anonimdir.
Bu ilgili sitelerde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.
Liv Hospital sponsorluk ettiği marka ya da markaları onayladığı anlaşılmamalıdır.
Liv Hospital, hiçbir şekilde web sitesinde ve yukarıda belirtilen ilgili mikro sitelerde yayınlanan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ve sorumluluk ziyaretçinin sorumluluğundadır ve oluşabilecek ya da oluşmuş zarar veya kayıplardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Aynı zamanda yukarıda bahsedilen ilgili web sitelerinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde kullanıcıya bir taahhüt içermemektedir.
www.livhospital.com ve mikro sitelerde Online Hizmetler ve İletişim Formları dışında bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, Hastaneler grubumuz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Online Hizmetler bölümlerimizi kullanabilmeniz için kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak doldurarak üyelik kaydı yapmanız gerekmektedir.livhospital.com sayfamıza üye olurken vermiş olduğunuz ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, eğitim durumu, meslek, telefon, cep telefonu, adres, şehir bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.
Yukarıda belirtilen ilgili site ve mikro sitelerde yer alan İletişim Formları vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri Liv Hospital ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir.
Liv Hospital ait web siteleri sayfasında vermiş olduğunuz bilgiler ilgili bu sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.
Kendinize ait ekranınızdan bilgilerinizi sadece siz güncelleyebilir veya silebilirsiniz.
www.livhospital.com sayfamıza üye olduktan sonra şifrenizi kimseyle paylaşmamanız gerekmemektedir.
Sitemizi her ziyaret ettiğinizde isimsiz olarak IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır.
Site ile ilgili şikayet, öneri, bilgi içerikli taleplerinizi info@livhospital.com mail adresine iletebilirsiniz.
Liv Hospital internet sitesinde livhospital.com.tr 'den başka internet sitelerine de bağlantılar bulunabilir, medicalpark.com.tr sitemiz diğer sitelerin gizlilik ve güvenlik politikaları ile içeriklerinden sorumlu değildir.
Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı Liv Hospital’e aittir. Liv Hsopital’in izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.