Türkçe    English   русский 

şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

Hasta Hikayeleri

Hasta Hikayeleri
Liv Hospital Talat Kırış ve Ekibine Teşekkür Mektubu

Liv Hospital Talat Kırış ve Ekibine Teşekkür Mektubu

18 Temmuz 2017

ÇOK SAYGIDEĞER HOCAM Sn. Talat KIRIŞ ve DEĞERLİ EKİBİ; Müsaadeleriniz olursa bundan sonra Sizlere de “ BENİM KIYMETLİ DEĞERLERİM “ olarak hitab etmek isterim; Sonsuz bir karanlığın içinden doğdum. Işığı gördüm, korktum. Ağladım. Zamanla ışıkta yaşamayı öğrendim. Karanlığı gördüm, korktum. Gün geldi sonsuz karanlığa uğurladım sevdiklerimi. .. Ağladım. Yaşamayı öğrendim. İnsanı öğrendim. Sonra insanların içinde iyiler ve kötüler olduğunu... Sonra da her insanın içinde iyilik ve kötülük bulunduğunu öğrendim. Sevmeyi öğrendim. Sonra güvenmeyi... Sonra da güvenin sevgiden daha kalıcı olduğunu, sevginin güvenin sağlam zemini üzerine kurulduğunu öğrendim. ÇOK SEVGİLİ DEĞERLERİM, Bana bir gün birileri, yaşadığın ciddi bir rahatsızlık sebebiyle geçirmiş olduğun ameliyat sonrasında Yüce Rabbine “ YÜCE RABBİM; BANA BU ZORLU AMELİYATI NASİP ETTİĞİN İÇİN SANA MÜTEŞEKKİRİM “ diye Şükür edeceksin Barkın deselerdi şaşırır kalırdım, derdim ki kendi kendime; hem acı korku, panik ve bunun gibi karmaşık duyguları bir arada yaşayacağım hem de Yüce Rabbime bana bu duyguları yaşattığı için teşekkür edeceğim, güler geçerdim….. Ama gülüp geçmedim ve de gerçekten YÜCE RABBİME bu yaşattıkları için her sabah ezanında defalarca şükür ettim ve de ediyorum…. Ediyorum çünkü Sizin gibi Kıymetli Değerler ile tanıştım ve bana bir kez daha sevgi ile yapılan her olgunun geri dönüşümünün sevgi ile olduğunu ispatladınız; Sn Hocam başta siz olmak üzere Siz ve tüm ekip arkadaşlarınıza Şahsım, Eşim, çocuklarım ve beni tüm sevenlerim adına bana beni geri verdiğiniz için teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Harika bir Ekip olarak her şeyden önemlisi bütün bu güzel olguları yürekten yapmanız beni o kadar mutlu etti ki bende SEVGİLİ YÜCE RABBİME bana bu güzellikleri yaşattığı için Milyonlarca kez Şükranlarımı arz ettim ve de ediyorum… Sizler benim GERÇEK DEĞERLERİMSİNİZ… Ben Yüce Rabbime Şükür Etmeyeyim de kim etsin… İşte bugünler de bir kez daha Gerçeği öğrendim ... Ve gerçeğin acı olduğunu... Sonra dozunda acının, yemeğe olduğu kadar hayata da "lezzet" kattığını öğrendim. Her canlının ölümü tadacağını, ama sadece bazılarının hayatı tadacağını öğrendim. . . Yüce Rabbim her birimizi “ HAYATI TADABİLEN KULLARINDAN EYLESİN İNŞALLAH.” HEP HAYATIMDA OLUN VE SEVGİYLE KALIN… Saygı ve Sevgilerimle;

 

Liv Hospital Tüp Bebek Ekibine Teşekkür Mektubu - E.A

Liv Hospital Tüp Bebek Ekibine Teşekkür Mektubu - E.A

08 Mart 2017

Polikistik over hastasıyım ve iki kere başarısız tüp bebek geçirdim.... Tekrardan başa dönmeyi düşünmek bile benim için zordu... Artık ümit yok.. umut yok... ve  hayatımdan hep bir eksiklik varmış gibi hissetmekten gerçekten çok zor.. Bu süreçte farklı doktorlarla görüşüyorum ama yine aynı sonucu alacakmışım gibi hissediyordum.. Liv Hospital'a Tüp bebek bölümüyle tanış birde oraya danış diye ısrar eden bir arkadaşımın ısrarı üzerine aylar sonra gittim ama aklımda ki düşünce yine bana aynı şeyleri söyleyecekler gibiydi... Liv hospital'a gittim ve doktora girmek üzere beklerken bir hastayla sohbet etme fırsatı bulmuştum. Sanki benim hikayemi bana anlatıyor gibiydi ve bir çok doktora gidip hiç birinden sonuç alamadım ve  şuanda Deniz hanım sayesinde hamileyim demesi beni çok etkilemişti..  Bende Deniz hanım tanıştım ve muayene olduktan sonra tüm pozitif enerjisiyle hastalığıma göre uygulayacağı tedavi sürecini anlatıp onunda buna inanıp seninle biz bunu başarabiliriz demesi bana tam güven verdi ve o gün hemen tedaviye başlamaya karar verdim... Deniz hanım'ın  ve Tüp bebek bölüm ekibinin samimiyeti, güleryüzü, enerjisi ve güveni beni tedavi olma hissisinden ve stresten uzak tutuyordu..  veee bu işin tek püf noktası da tam buydu aslında.. Tedavi süresi boyunca Deniz hanımla birebir görüşüp , ilgisi ,  alakası, özenli takibi  ve uzmanlığı sayesinde hiçbir zaman umudumu kaybetmedim.. Şimdi hamileyim ve gerçekten ömür boyu Deniz hanım'a minnettar kalacağım.. Bize yaşattığı mutluluğun ne kadar büyük olduğunun tarifi bile yok. Tüm isteyen ve çabalayan herkesin Deniz hanıma ve ekibine sonsuz güvenip bu duyguyu yaşamasını temenni ederim..

 

Liv Hospital Ulus Ortopedi ve Travmatoloji Bölümüne Teşekkür Mektubu

Liv Hospital Ulus Ortopedi ve Travmatoloji Bölümüne Teşekkür Mektubu

14 Şubat 2017

Merhabalar. Ben Dr. Çiğdem Y. 12 Ocak tarihinde ayak bileği kırığıyla Liv Hospital’a başvurdum ve ameliyat olarak 1 hafta hastanenizde kaldım. Bu süre boyunca hem ameliyatımı yapan ortopedi hocaları hem de VİP servisindeki tüm yardımcı sağlık personeli benimle o kadar güzel ilgilendiler ki onlar adına size bir teşekkür mesajı yazmak istedim. Biraz gecikmeli bir mesaj oldu ama daha yeni yeni kendime gelip bilgisayar başına geçebildiğim için ancak yazabiliyorum. 

Başta Doç.Dr. Çağatay Öztürk ve Doç.Dr. Erden Ertürer olmak üzere tüm ortopedi ekibi (Doç.Dr.Salim Ersözlü, Doç.Dr.Selahattin Özyürek, Yrd.Doç.Dr.Kürşat Kara ve Tülinay Akdeniz) hastane aciline getirildiğim ilk andan hastaneden taburcu olana kadar geçen süreçte bana olağanüstü bir ilgi ve ihtimam gösterdiler. Oldukça zor bir kırığı da çok başarılı bir şekilde ameliyat ettiler. Kendilerine gerçekten minnettarım.

Ayrıca hastanede yattığım süre boyunca bana prensesler gibi bakan, gece gündüz yardımıma koşan VİP servisinin sağlık personelleri Zeynep Çelik, Dilek Altunkıran, Emre Altın, Emre Türk, Melek Ergin, Merve Başlı, Çiğdem Kahraman, Ceren Aktaş ve Bahri beye de çok teşekkür ederim. Ağrımın en dayanılmaz olduğu anlarda bile güleryüzleri ve destekleri ile benim bu zor süreci atlatmamda inanılmaz yardımcı oldular. Hemşire sorumlusu Nihan Yavuz da benimle çok ilgilendi, sağolsun.

Fizyoterapistler Elif Öztürk ve Büşra Günen ile diyetisyen Gözdenur Çavuş da bana ellerinden geldiğince destek oldular. Evime gelip pansumanımı yapan Erkan Akgün’e de teşekkür ederim. 

Temizlik görevlisi Fatma Ağırtaş ve yemek servisi yapan arkadaşlar da her zaman gayet güleryüzlü ve yardımcılardı. 

Benim tedavimi üstlenen ekipte adını yazmayı unuttuğum ya da ismini bilmediğim kişiler varsa lütfen bu mesajımı onlar için de kabul edin.

Misafir ilişkileri sorumlusu Aslı Arslan da benimle yakinen ilgilendi, onunla da birkaç kez görüştük. Ona da söylediğim gibi hastanenizle ilgili herşey dört dörtlüktü. Söyleyebileceğim tek gelişme alanı yemeklerin daha lezzetli olması olabilir. Gerek bana gelen gerekse de refakatçi yemekleri pek lezzetli sayılmazdı. Ama o anda daha büyük dertlerimiz olduğu için açıkçası o da bizim için çok büyük bir problem değildi.

Maalesef 1 ay önce çok talihsiz bir olay yaşadım, ancak bu süreçteki en büyük şansım hastanenize gelmek, acilde Çağatay beyle tanışmak ve onun ekibi tarafından tedavi edilmek oldu. Çevremdeki herkese Liv Hospital’ı ve şahane sağlık personelini anlatıyorum. Bu vesileyle size de böyle harika bir ekibi bir araya getirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Yrd. Doç. Dr. Deniz Gökalp Kaya' ya Teşekkür Mektubu - Çiçek Ailesi

Yrd. Doç. Dr. Deniz Gökalp Kaya' ya Teşekkür Mektubu - Çiçek Ailesi

12 Şubat 2017

Hem benim hem de eşimin yaşlarımızın ileri olması ve  evlilik sonrası ilk çocuk denememizde düşük yaşamış olmamız ve bunun üzerinden kısa bire süre geçmiş olsa da istediğimiz sonucu alamamış olmamız bizi daha profesyonel yöntemlere ve daha profesyonel ekiplere başvurmanıza neden oldu. Yrd. Doç. Dr. Deniz Gökalp Kaya ve Doç. Dr. Ahmet Arda Lembetbeyle tanışmamız bir arkadaşım tavsiyesiyle oldu. İlk aşamada internet üzerinden yaptığım araştırmada Liv Hospital ile ilgili güven verici yorumlara rastladım. Artık bu güzel iki doktorumuzla tanışma vakti gelmişti. Daha ilk tanışmamızda doğru bir karar vermiş olmanın mutluluğunu içindeydim. Benimle ilgilendiler,  sorularımı çok rahat aktara bildim, doyurucu cevaplar alabildim ve ardından telefonla bizzat doktor bey bana bilgiler verip sürecimi takip etti. Hem hastanenin imkânlarıhem de ilgili ve profesyonel ekibi özellikle gebelik sürecinde anne adayları için vazgeçilmez kriterdir. Çünkü bunun verdiği güven duygusu yaşanabilecek herhangi kritik durumda rahat geçirmeniz için en öncelikli olgudur ve ben bunları Liv Hospital ve Dr. Deniz hanım ve Dr. Arda beyin sayesinde zaman kaybetmeden bulabilmiş oldum. İlk tetkiklerimde bana koydukları doğru teşhis (polikistikover) sürecin sağlıklı ve hızlı ilerlemesini sağladı. Ardından doğru tedavi ile ilk aşılama sürecine geçtik ve sonuçlar pozitif çıktı. Tüm bu süreçte gerek telefonda gerekse WhatsApp gibi iletişim araçları vasıtası ile doktorlarıma ulaşabilip anlık gelişen durumlar karşısında nasıl hareket etmem gerektiğini çok rahatlıkla ve zamanında öğrenebildim. Her tetkikte ve kontrolde her iki doktorunuzun benimle ayrı ayrı ilgilenmesi, beraber değerlendirmelerde bulunmaları beni motive etmeleri mutluluğuma mutluluk katmaktadır. Güzel giden bu süreç bir ekip işi ve doktorlarımız ile Liv Hospital’ in ilgili ve güler yüzlü personelleri  ile bebeğimizin doğumuna kadar olan bu süreci sağlıklı ve emin adımlarla mutlu devam ettiriyoruz. 

Sevgilerimizle Çiçek Ailesi.

Liv Hospital Ulus Beyin ve Sinir Cerrahisi Ekibine - E.A

Liv Hospital Ulus Beyin ve Sinir Cerrahisi Ekibine - E.A

30 Aralık 2016

Teshisten onarici tedaviye kadar gecen surecte bana buyuk bir ozen gosteren ve sagligima kavusmamda onemli rol oynayan yapan “liv hospital ulus” beyin ve sinir cerrahi klinigine yorum ve bilgilendirme ile karar asamasinda bizden desteklerini esirgemeyen •prof dr talat kiris’a •prof dr mustafa kemal hamamcioglu’na •prof dr ozenc minareci’ye sag mca anevrizma ameliyatimi basari ile gerceklesitiren •prof dr talat kiris’a •yrd. doc dr mehmet osman akcakaya’ya •yrd. doc dr mustafa omur kasimcan’a anestezi ve yogun bakim surecimi titizlikle yuruten •prof dr. didem dal’a •uzm dr. ahmet basel’e tum ameliyathane ve yogun bakim calisanlarina sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum. hastaneye yatis tarihinden (7/12/2106) taburcu oldugum (12/12/2016) tarihine kadar beni ve ailemi kendi evimizdeymis gibi agirlayan, •3. kat yatis bolumunde vardiyali calisan ve islerini buyuk ozveri ve ozenle yapan hemsirelerimize, •temizlik, yemek dagitim grubu ve hasta bilgilendirme bolumu calisanarina yakin ilgilerinden dolayi cok tesekkur ediyorum. hepsi ayri ayri takdiri hakediyor. umudum bir sure sonra sol mca'a bulunan anevrizma ameliyatiminda saglikli, basarili ve sorunsuz gecmesi yonunde. bu surec icinde gerek telefonla arayarak gerekse bizzat ziyaretime gelen bana manevi destek olan tum akraba ve dostlara ayrica icten sevgi ve tesekkurlerimi iletiyorum. tum liv hospital grubunun yeni yilini kutlar, yeni yilin ulkemize, basta saglik olmak uzere basari, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. 

Çağatay Öztürk ve Ekibinie - H.E

Çağatay Öztürk ve Ekibinie - H.E

07 Kasım 2016

Liv Spine Çağatay Öztürk yönetimindeki kocaman bir ekip ama sadece çoklukları kocaman değil kalpleri yürekleri kocaman her bize baktıklarında gözlerindeki ilgi ve alaka ile birlikte sıcaklıklarını da hissettiren gözler kendi canınızdan kanınızdan görmeyen insanların olduğu bu dünyada onlar sanki en yakınınızmış gibi size ellerini uzatarak her konuda yardımcı oldular Acıları paylaştılar nazımızı çektiler neşelerimize ortak oldular hasta-doktor hasta-asistan hasta-hemşire ilişkisi değildi yaşadıklarımız bir dostun elini sırtımıza dayaması gibi kollamasıydı.En başta Çağatay Öztürk hocam olmak üzere Sinan Hocam Erden hocam Kürşat hocam Salim hocam Allah ellerinizden gücü beceriyi kalbinizden sevgiyi kocaman sabrınızı eksik etmesin Diyetisyenimiz Gözde Nur Çavuş Fizik Tedavimizi yapan Meltem Dinler Fizyoterapistler Elif Öztürk Büşra Günen  hemşiremiz Büşra Çay Yukarıda ismini bilmediğim için yazamadığım diğer ekip arkadaşlarının her birine sonsuz sevgiler harika insanlarsınız yardımlarınız güler yüzleriniz vizite anında bile çaktırmadan gösterdiğiniz sıcak bakışlarınız için sonsuz teşekkürler.Sizi çok seviyoruz Allah Emanet Olun...

Meltem Selam' a ve Onkoloji Katı Personeline - D.K

Meltem Selam' a ve Onkoloji Katı Personeline - D.K

18 Mayıs 2016

Doktor Meltem hanımın her zamanki gibi tedavisini üstlendiği ağabeyim Kemal Varol'a çok ilgili,güler yüzlü ve pozitif yaklaşımı ile moral depolamakta Kendisine sonsuz teşekkürler.Yine Onkoloji ve 1. Kat hemşireleri de son derece güler yüzlü ve çalışkanlar Özellikle Özgür hemşire ve Rabia hemşire Gündüzleri Gizem hemşire, geceleri çok pozitif ve ilgiliydi. Gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz

Rıza Azeri ve Ekibine - Z.Ö

Rıza Azeri ve Ekibine - Z.Ö

11 Ekim 2016

Özellikle Uzman Doktor Rıza Azeri'nin şikayetlerimle ilgili olarak yaklaşımı beni bilgilendirmesi ve doğru teşhiste bulunmasını çok önemli bir artı olarak belirtmeliyim. ayrıca gereksiz yere bana ilaç tavsiye eden diğer doktorlara kıyasla bunun gerekli olmadığını belirtmesi de ben ayrıca memnun etmiştir. Fizyoterapist Gökhan bey ve yardımcısı Fatoş hanım çok iyiler.

Emre Çenesiz ve Pediatri Ekibine - H.Ö

Emre Çenesiz ve Pediatri Ekibine - H.Ö

04 Ekim 2016

Öncelikle kayıt işlemleriniz esnasında işlemlerimizi gerçekleştiren değerli güler yüzlü personelimiz pozitif enerjisi ile yaşadığımız durumu bir nebze unutmamızı sağladı. Uzm. Dr. Emre Çenesiz için Bakırköy’den geldik umarım birlikte yavrumuzun her adımında olacağız. Hastanenizin temizliği gerçekten kusursuz umarım bu şekilde kalır hastalar mutlu şekilde ayrılır. Sağlıklı günler

Özenç Minareci' ye - G.S

Özenç Minareci' ye - G.S

12 Ekim 2016

Acil olarak geldiğimiz yoğun bakım ünitesi süper ilgi ve performans gösterdi. Bütün doktorlarımıza saygı ve teşekkürlerimle Gerisi teferruat Sadece kalite artışı için yazdım.Sevgili Özenç Minareci Bu hastaneyi bize tanıtıp şifa bulmamıza  neden olduğun için sonsuz şükranlarımı sunarım.Tarık,bahar,Furkan Sinem Elif hanıma sonsuz teşekkürler.

Liv Hospital Acil Servis Personeline - M.İ

Liv Hospital Acil Servis Personeline - M.İ

21 Eylül 2016

Tedavi sürecimin başladığı acil servisten itibaren Doktor Fatih bey Nöbetçi doktor Hakan bey ve bütün Acil servis personellerinin ilgi  ve alakası için çok Teşekkür ederim Tedavimin devam etmesi sebebiyle 1. Kat sorumlu hemşiresi Özgür hanım Rabia hemşire ve çok güzel ekiplerinde bulunan Fatih,Ümit,Yeter,Sena,Esra hemşireye görevleri dışındaki yakınlık güler yüzlülükleri ve iletişimleri için çok Teşekkür ederim Sorumlu hemşire Özgül hanım ayırt etmeksizin odama olan ziyareti ve geri dönüşlerimi sorması beni çok memnun etti Tedavimde ilgilenen  Alev hanım yönlendirmesi ve tedavime katkılarından dolayı çok Teşekkür ederim 

Orhan Tanrıverdi' ye - E.Ö

Orhan Tanrıverdi' ye - E.Ö

06 Eylül 2016

Öncelikle mükemmel bir sağlık kurumunu kuran ve aynı mükemmeliyette hizmet etmeye devame etmesini sağlayan kurucularına teşekkürlerimi sunarım.Sağlığıma kavuşmamı sağlayan Doç.Dr. Orhan Tanrıverdiye şükranlarımı sunarım.Mükemmel bir hekim olmanın asli bir örnek olarak hocamıza Allahtan uzun sağlıklı birhayat temenni ediyorum hemşirelerimiz ve  diğer sağlık personellerimiz teşekkürlerimi sunarım Gelecekte bu kaliteyi korumanız sizin için yeterli olacaktır

Talat Kırış ve Ekibine - Ş.D

Talat Kırış ve Ekibine - Ş.D

05 Ekim 2016

Prof. Dr. Talat Kırış canım doktorum ve ekibine,tüm Liv çalışanlarına özellikle yanımda sürekli bana destek olan Furkan'a dün gece sadece moralimin yüksek olması için çaba sabreden Çiğdem hemşireye herkese hepinize çok çok çok Teşekkür ederim.Elinizden gelenin en iyisi ve daha fazlasını  yaptığınızın farkındayım.Allah hepinizden razı olsun Hepinizi çoook seviyorum.

Orhan Tanrıverdi ve Ekibine - R.I

Orhan Tanrıverdi ve Ekibine - R.I

12 Ekim 2016

Tüm personelden memnunum. Hizmet kalitesinin korunmasını ve devamını diliyorum.Doktorum Sayın Orhan Tanrıverdiye asistanı Nida Şen yatış ekibi ve hasta katı personellerinden Elif Arlıyüz ve Nesimi Kaynak Tarık Türk Emre Türk ve diğerlerine özellikle Teşekkür ediyorum.

Arda Lembet' e - R.G

Arda Lembet' e - R.G

30 Eylül 2016

Çok temiz ve donanımlı bir hastane çalışan personel maksimum düzeyde ilgili ve sabırlı Zaten Arda Lembet perinatoloji konusuyla çok farklı nitelikleriyle alanındaki diğer hekimlerle arasını açmış bir hekim Gerek doktor kadrosu gerekse hastane donamımı hele hele genel personeller hemşire hasta bakıcı çok kaliteli hizmet aldım Ayrıca İrem Tuana hemşiremiz 1 numara.

Talat Kırış ve Ömür Kasımcan' a - S.K

Talat Kırış ve Ömür Kasımcan' a - S.K

03 Kasım 2016

Yaptıkları başarılı ameliyatla hastamızı sağlık ve fonksiyonlarına kavuşturan,bütün çalışma programlarının dışında üstün bir özveri ile yapan Beyin Cerrahı Prof. Dr. Talat KIRIŞ Doç. Dr. Mustafa Ömür Kasımcana hemşire Nazile hanıma ve tüm servis hemşirelerimize ve hastane personeline sonsuz teşekkürler ederiz. 

Çağatay Öztürk ve Erden Ertürer' e - S.K

Çağatay Öztürk ve Erden Ertürer' e - S.K

05 Ekim 2016

Bize sunulan hizmetlerden çok memnun kaldık. Acil durumda getirdiğimiz hastamızla çok güzel ve iyi ilgilenildi.Tüm hemşirelerimize hekimlerimize hasta bakıcılarımıza ve temizlik görevlilerine teşekkürler Özellikle Doktor Erden Ertürer ve Çağatay Öztürk'e Tüm ilgi ve alaka ve mükemmel tedavilerinden dolayı sonsuz teşekkürler. Fizyoterapistimiz Doktor Nisan hanıma da tatlı dili yeteneği sabrı ve özverili ve bir o kadar dikkatli mükemmel tedavisinden dolayı  teşekkürler Hemşirelerimizden Zeynep Çağla Çiğdem(uzun saçlı güzel gözlü olan)hemşirelere teşekkürler. Hasta bakıcılarınızdan Bahri beye ve tüm temizlik ekibine teşekkürler. Birde anestezist ve ekibine teşekkürler. Bize annemizi 2. kez kazandırdığınız için sonsuz teşekkürler…

Tuğçe Hürkal' a Teşekkür Mesajı - U.E

Tuğçe Hürkal' a Teşekkür Mesajı - U.E

01 Kasım 2016

Hastaneniz yeni ama oturmuş yerli yerinde her şey gerçekten kutlarım çok sık rahatsızlandığım için İstanbul'un pek çok hastanesini artık tanıyorum.Hastanenize gelmekten,seçmekten gerçekten mutluyum.Özge Bilin hanım kızımız ilgilendi fevkalade süper süper.Dr. Tuğçe Hürkal kızımız ilgilendi iyi bir hekim kızımız harika süper Son derece açık net süper Daha ne olsun ki randevuda alınmam da jet hızı süper.

Hasan Altun ve Onur Egemen' e - Z.Y

Hasan Altun ve Onur Egemen' e - Z.Y

02 Kasım 2016

Açıldığında itibaren kullandığımız hastaneniz her zamanki gibi yüksek kalite standartlarıyla devam ediyor. Hasan beye ve asistanına Onur Egemen ve asistanına ve Ufuk hanıma ayrıca teşekkür ederiz bizi hiç yalnız bırakmadıkları için. 

Çağatay Öztürk'e Teşekkür Mektubu - S.K

Çağatay Öztürk'e Teşekkür Mektubu - S.K

05 Eylül 2016

5 Eylul 2016 tarihinde ;cok riskli bulunan omirilik rahatsizligim nedeni ile hastanenizde tedavi altina alindim .trabzon'dan kalkip kafamizda bircok soru isareti ile apar topar istanbula geldik .konusunda uzman kac hekimle gorustugumuzu bile hatirlamiyorum ,her gorusme sonrasi endiselerimiz daha da artti ancak ;ortopedi ve travmatoloji bolum baskani sn.cagatay ozturk ile ilk gorusmemizde "bu benim isim "demesi bana yetti .ben gorusme sonrasi tum risklere ragmen hic tereddut etmeden kararimi cagatay bey'den yana vermistim .iyiki de boyle yapmisim kararimin cok dogru oldugunu ameliyat sonrasi anladim . ben oncelikli olarak isini bu kadar severek yaptigi ,hastalarina verdigi degeri hissettirdigi icin ,su an yuruyerek evime gitmemi sagladigi icin kendisine sukranlarimi sunarim . benimle hergun bikmadan usanmadan ilgilenen ve ekibin diger muhtesem hekimleri salim bey,bahadir bey,sinan bey,kursat bey ve erden bey'e de ayni sekilde minnettarim . degerli fizyoterapistim elif hanim ,hastaneye girdigim gunden bugune kadar tek kelimeyle muhtesemdiniz .bayram tatilinizde bile arayip sordunuz,fizyoterapistlik haricinde extradan gosterdiginiz psikolojik desteginiz,dostlugunuz icin tekrar tekrar tesekkur ederim . sevgili diyetisyenim gozde nur hanim ,beni oncelikle iyilestirmek icin gosterdiginiz cabanizi ,onu yemem bunu yemem dememe ragmen bikmadan usanmadan ugrasmanizi asla unutmayacagim sizi nerdeyse mutfaga sokacak kadar ugrastirdim hakkinizi helal edin . ayrica agrilarima ve kaprislerine ragmen tatli dilini ve guler yuzunu hic eksik etmeyen 3.kat hemsirelerine,pozitif enerjisi ve profosyonelligini hissettiren ve etrafina yansitan dilek hanim'a ,furkan bey'e,senol bey'e,meryem hanim'a,kader hanim'a,emrah bey'e,emre turk ve emre altay bey'e,bekir bey'e ve ismini telafuz etmedigim tum 3.kat personeline hasta bakicisindan ,temizlikcisine ,ayri ayri tesekkur ederim . ozel sigortam olmasi nedeniyle turkiye'nin sayili ozel hastanelerinden hizmet aldim .bu zamana kadar hizmet aldigim a'dan z'ye her yonuyle muhtesem hastanenize misavirperverligi icin tesekkur ederim.

Murat Aksoy'a Teşekkür Mektubu - O.G

Murat Aksoy'a Teşekkür Mektubu - O.G

10 Ağustos 2016

Hastanenizde varis ameliyati oldum. Gerek ameliyat oncesi gerek ameliyat sonrasi herkes inanilmaz ilgilendi. Ameliyata girene kadar tam 9 kisi gelip herseyin yolunda olup olmadigini sordu. Ameliyatima bu kadar basit bir operasyon olmasina ragmen 3 kisi girdi. Basta değerli hocam Prof. Dr. Murat Aksoy olmak üzere tüm Liv Hospital ekibine tesekkur ediyorum. Ancak çok özel teşekkur etmem gereken biri daha var. Gece kat hemsiresi Tuğçe Özdemir. Bütün gece agrim oldu ve kendisi surekli odama gelip durumumu sordu. Bir an olsun ilgisiz birakmadi. Kendisine bu manada minnettarim. Herkese çok çok teşekkur ediyorum tekrar.

Arda Lembet ve Ekibine Teşekkür Mektubu - G.G

Arda Lembet ve Ekibine Teşekkür Mektubu - G.G

03 Ağustos 2016

Liv Hospital Başhekimliği’ne,

Oğlumuz  5 Temmuz 2016 günü hastanenizde aramıza katıldı. Hamileliğimin beşinci haftasından itibaren tüm süreci takip eden doktorumuz Arda Lembet ve ekibiyle ilgili memnuniyetimi tarafınıza yazılı olarak iletmek isterim. 

Kolay ve sorunsuz bir hamileliğim olmasına rağmen Arda Bey titiz ve temkinli bir şekilde, hiç bir detayı atlamadan süreci takip etti. Kendisinin ve ekibinin sağladığı güven sayesinde hamileliğim boyunca başka bir doktora görünme ihtiyacı hissetmedik. Arda Bey her ultrasonda sanki detaylı ultrasonmuş gibi bebeğin gelişimiyle ilgili her bir detayı kontrol etti. Sorularımıza cevap verdi, kaygılarımız olduğunda giderdi. Doktorumuzdan ve süreçten gelen güven sayesinde hamileliğim de oldukça sağlıklı, mutlu ve huzurlu geçti. 

Arda Bey’in ekibindeki Cem Bey, Deniz Hanım ve Yeşim Hemşire de profesyonellikleriyle her zaman güven telkin ettiler. Hamileliğimin başından beri hep normal doğum yapmak istedim. Arda Bey ekibindeki doktor Deniz Kaya ile bizi hamileliğimin ilk başında tanıştırdı. Daha sonra doğumumu yapmak da Deniz Hanım’a nasip oldu. 5 Temmuz’da, Bayramın ilk günü, 37’inci haftamızda oğlumuz aramıza katılmaya karar verdi. Arda Bey Bayram iznine ayrılmadan önce beni Deniz Hanım’a emanet etmişti. Sancılarım başladığı andan itibaren Deniz Hanım’la irtibattaydık. Kendisi anında hastaneye geldi ve tüm süreci yönetti. Arda Bey de yurtdışında izinde olmasına rağmen telefonla tüm süreci takip etti ve yönetti. Deniz Hanım’la harika bir doğum geçirdim. Deniz Hanım profesyonelliği ve verdiği güvenle doğumhane’de doğumumun çok kolay geçmesini sağladı. Doğum öncesi endişelerim olmasına rağmen, doğum esnasında hiçbir tedirginlik yaşamadım. Bunu Deniz Hanım’ın soğuk kanlılığına ve sağladığı güvene borçluyum. Ayrıca doğuma katılan ekip de oldukça profesyoneldi. Aynur Hemşire tüm süreç boyunca yanımdaydı, güven verdi ve tam anlamıyla bir ebelik yaptı. Bebeğimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldığımızda tüm ekibi candan bir şekilde kucaklamak istedim. Tekrar hamile kalsam, tekrar Arda Bey ve ekibiyle çalışmak isterim ve kendilerini tüm tanıdıklarıma da gözüm arkada kalmadan tavsiye ederim. 
Görüşlerimi dikkate aldığınız için teşekkür ederim. 

Saygılarımla

Eniz Oğuz'a Teşekkür Mektubu - R.R

Eniz Oğuz'a Teşekkür Mektubu - R.R

25 Temmuz 2016

25.07.2016 da abim K.R sağlık kontrolü için İstanbula geldi.

Çalışanınız Laura  abimi havalimanından karşıladı ve otele yerleştirdi, tüm organizasyonu oluşturdu. Doktor Enis Oğuz özel ilgilendi. Memnuniyetimizi teşekkür yazısıyla iletmek istedik. Başta Doç. Dr. Eniz Oğuz olmak üzere çalışanınız Laura, Şirinbay ve tüm Liv Hospital ailesineteşekkür ederiz.

 

Arda Lembet ve Ekibine Teşekkür Mektubu - A.Ç

Arda Lembet ve Ekibine Teşekkür Mektubu - A.Ç

23 Temmuz 2016

Arda Bey sayesinde Liv Hospital ile tanistim. Basta Arda Bey, Ekibi ve hastaneniz ile ilgili memnuniyetimi ve guzel hislerimi web sitenizden paylasmak istedim .Ben, hamileligim suresince hastanenizin ilgisi, alakasi, her konuda her zaman yanimda olup sorunlari hizlica, cabucak cozmeleri, nezaketleri ve yardim severlikleri icin Arda Bey ve ekibine cok cok tesekkur etmek istiyorum.

Bir tesekkurum de ozellikle Arda Bey'in ekibinde gorev yapan Handan Kaya 'ya olacak.  Hamileligim suresince ihtiyacim olan her an, sonsuz bir özveriyle, güler yüzle, içtenlikle, sevgiyle hep yanimda oldu. Bazen bir telefonla bile tum sorunlarimi yine büyük bir ozveri ve hızla, çabucak, bizi hiç yormadan ve strese sokmadan çözdü. Ben gerçekten bu kadar isini seven, insani seven, bu kadar guler yuzle calisan baska biriyle daha tanismadim. Bu hastaneye gelmemi saglayan en onemli nedenlerden ilki Arda Hocam. Sonrasinda Cem Bey, Handan hanım, Yeşim hanım gibi güler yüzlü sevgi dolu hayatımı kolaylaştıran bir ekibin ve destegimizin olmasi. 

Kendisine ve ekibine tekrar cok tesekkur ediyorum. Doğumumu da hastanenizde yapacagim icin kendimi cok sansli sayıyorum. Tüm doğum ve doğum sonrasi sureclerimde hep bu sekilde yanimda olunmasini diliyorum.

Bunlar bizim icin cok cok kiymetli. 

Tekrar hersey icin cok tesekkurler. 

Sevgi ve saygilarimla

Arda Lembet'e Teşekkür Mektubu - E.G

Arda Lembet'e Teşekkür Mektubu - E.G

23 Temmuz 2016

Bebek sahibi olmaya karar verdiğimde bir arayış içerisindeydim... Doktorumuzun  profesyonelliği kadar yaklaşımıda çok önemliydi ... Arda bey  ve ekibi ile tanıştığımda bir sonraki sefer gelmek konusunda hiç tereddütüm kalmamıştı ve  gerek operasyonel gerek rutin kontrollerde  duydugumuz memnuniyet ve güven iyice güçlenmişti...  Endişeli ve detaycı bir hasta olduğumuda  eklersek  beni rahatlatacak ve güvende hissettirecek bir ortam olması şarttı.

Hamilelik öncesi ve sonrası sürecimde  herşey   O kadar kontrol altındaydıki  bu süreçte kendimi çok güvende ve Mutlu  hissettim ..
Başta  bizim en büyük destekçimiz sevgili doktorumuz Arda Lembet  ve Deniz Gökalp olmak üzere bizleri aile ortamındaymışız gibi sevgi ve şefkatle karşılayan yolculayan tüm güler yüzlü ekibe doktor Cem beye Yeşim hanıma Handan hanıma çok çok teşekkürler ... Kızım ben ve eşim sizleri sevıyoruz ...
 

 

Başak Güler'e Teşekkür Mektubu - S.Y

Başak Güler'e Teşekkür Mektubu - S.Y

13 Haziran 2016

09-06-2016 tarihinde hastanenizde erkek evladimi saglikli bir sekilde elimize aldik bu sure zarfinda bizimle ilgilenen kadin dogumdaki hemsireler ve ozellikle perihan kahraman ablamiza tesekkurlerimi iletiyorum. Kadin dogum doktorumuz Başak Güler'e ayrı bir parantez açmak istiyorum ilgisi alakasi güler yüzü bize arkadas gibi davranmasi bizi cok rahatlatti boyle bir doktor bu zamanda biraz zor bulunur. Kendisine iyi dileklerimi iletin hastanenize tesekkur ederim umarim bir dahaki dogumda gorusuruz.

Alp Burak Çatakoğlu' na Teşekkür Mektubu - M.A.E.A

Alp Burak Çatakoğlu' na Teşekkür Mektubu - M.A.E.A

18 Nisan 2016

Bu hastaneye genel muayene için geldim. Bundan önce dünyanın her yerinde farklı hastanelerden hizmet aldım. En iyisi, en kalitelisi burasıydı. Tıp açısından doktorların değerlendirmesi mükemmel. Dr. Alp Burak Çatakoğlu için ayrı bir parantez açmak isterim. Ayrıca hemşireler, yardımcılar ve odadaki hizmetler iyi. Hastane, güzel ve değişik.  Dilerim bu kalitede hizmet vermeye devam edersiniz.

Teşekkürler

Sudan Milli İstihbarat ve Güvenlik Hizmetleri Temsilcisi

Bülent Menteş'e Teşekkür Mektubu - A.H

Bülent Menteş'e Teşekkür Mektubu - A.H

29 Şubat 2016

Hastanenizde 6 gece kaldım. Bakım ilgi alaka herşey mükemmel. Doktorum Sn. Bülent Menteş zaten muhteşem, insanı rahatlatan, emin ellerde olduğunuzu hissettiren, süper bir doktor. Aynı şekilde Sn. Merter Gülen, soyadı gibi güleryüzlü, korkularınızı yok eden, ilgili bir doktor.  Ameliyata girerken korktuğum için elimi bile tutan anestezi uzmanı Sn. Kenan Bey, insana değer verildiğini hissettiren, çok tatlı bir doktor. Sekizinci kat hemşirelerinin tümü, sabırlı ilgili, dikkatli.  Kat hizmetleri, özellikle Sn. Hülya Kopar hanım, güleryüzlü, işlerini olması gerektiği gibi yapan, titizlikle çalışan insanlar.  Taburculuk işlemlerinden Sn. Özge Hanım ve Muhasebeden Sn. Yakup Bey çok kibar, ilgili ve ellerinden gelen yardımı yapan çalışanlar. Son olarak söylemek istediğim şey, ihtiyaç olması durumunda hastanenizi tercih ve tavsiye ederim. Herşey için teşekkürler.

 

Oğuz Taşdemir'e Teşekkür Mektubu - S.D

Oğuz Taşdemir'e Teşekkür Mektubu - S.D

24 Mart 2016

Oğuz bey 8 subat 2016 da ameliyatımı yaptı. Bir çok doktorun riskli görüp , cesaret edemediği bir operasyonu ekibiyle birlikte çok başarılı bir şekilde gerçeklestirdiler. 13 yasimda kalp nakli adayi olarak gösteriliyorken ameliyati kabul etmeyip 13 sene o şekilde devam etmistim sonrasinda takibimi yapan doktorlar nakile gerek olmadigini , kalp deliginin kapaklarin onarilmasi gerektigini ve kalbin sag kısmının küçülmesi gerektigini soylediler . Arastirmalarim sonucu liv hospital Ankara'a Oguz bey le görüsmeye geldim kendisi acaip güven verici sekilde yaklastı bana kosulsuz , şartsız teslim oldum kendisine ve ekibine iyiki de olmusum ritim problemimi bile çözdüler . burada olmak gercekten ayrıcalıklı hissettiriyor. Basta Oguz Tasdemir ve Necmettin Çolak olmak uzere tüm kardiyovasküler cerrahi ekibine KALPTEN :) tesekkur ederim.

Talat Kırış'a Teşekkür Mektubu - B.M

Talat Kırış'a Teşekkür Mektubu - B.M

22 Şubat 2016

Beynimdeki tümörün alınması gerektiğini öğrendiğimde,o kadar profesör gezmeme ragmen,benim için Talat Hocayla tanışmam büyük şanstı.Hastalıgımı detaylı olarak acıklaması,bana moral vermesi ve yaklaşımı gercekten cok samimiydi.Korkarak girdiğim,gözümde büyüttüğüm ameliyatımı ekibiyle beraber en iyi şekilde gercekleştirdi.Bu kadar cabuk iyileşip,eski hayatıma döneceğimi tahmın edemezdim.

Prof.Dr.Talat Kiriş Hoca'ya ve ekibinden Doc.Dr.Mustafa Kemal Hamamcıoğlu'na,Yrd.Doc.Dr.Mehmet Osman Akcakaya'ya,Yrd.Doc.Dr. Mustafa Onur Kasımcan'a teşekkürlerimi ve sevgilerimi gönderiyorum.

İyi ki sizlerle karşılaşmışım.

 

Genel Yoğun Bakım Ekibine Teşekkür Mektubu- C.Ç

Genel Yoğun Bakım Ekibine Teşekkür Mektubu- C.Ç

02 Aralık 2015

26 Ağustos 2015 günü Liv Hospital'a adım attık ve 1 ay, 1 hafta süren genel yoğun bakım günlerimiz başladı. Çok sıkıntılı, çok üzüntülü ama Prof. Dr. Simru Tuğrul, Uzm. Dr. Ahmet Başel sayesinde, huzurlu, güvenli günlerimiz başladı. Hastaya ve hasta yakını psikolojisine değer veren ve bizim için hastanenin en önemli en kaliteli bölümü olan genel yoğun bakım bölümüne; başta Prof Dr. Simru Tuğrul ve Uzm. Dr. Ahmet Başel olmak üzere A'dan Z'ye tüm çalışanlara en derin duygularımızla teşekkür ederiz, iyi ki hastane bünyesindeler... Bir teşekkürde hastamızın Dr. luğunu üstlenen, bizi bilgileriyle aydınlatan, ümit veren, hastası için hiç bir şeyi yapmaktan kaçınmayan hastamızın bugünkü pozisyona gelmesini, yaşama sevincini veren Uzm. Dr. Banu Taşcı Fresko'ya teşekkürler yetmez. Teşekkürler... İyi ki ailece sizin gibi bir doktoru tanıdık ve hastanız olduk. Bu arada yoğun bakım ünitesinde ve 1. katta odamızda tedavileriyle bizleri bırakmayan Doç. Dr. Enis Oğuz'a, Dr. Hilal Yıldız'a şefkatli tatlı çocuk fizyoterapist Mustafa Mumcu'ya çok teşekkür ederiz. Tabiki teşekkürlerin en büyüklerinden biri de 1. kat hemşirelerine ve hastane personeline. Hastamızı evlatları gibi sevdiği, bizlere bile bu kadar güven duymadığı başta 1. kat sorumlu hemşiresi Özgür Korucu ve yardımcısı Rabia Ayhan, Hem. Ecza Aydın, Hem. Sinem Ankuç, Hem. Nesimi Kaynak, Hem. Hüseyin Kaçmaz, çok çok teşekkürler. İyi ki 1. kattayız, iyi ki hemşireleriniz sizlersiniz. Liv Hospital sizlerle gurur duymalı... 1. katı arzu edilen hale getiren sizlersiniz. Bizi bu kata gönderdiği için Banu Hoca'ya birkez daha teşekkürler.

Hasan ALTUN'a Teşekkür Mektubu- S.K

Hasan ALTUN'a Teşekkür Mektubu- S.K

03 Kasım 2015

Hasan Altun hocamın ilgisi ve bilgisi her zamanki gibi kusursuz. Ekibi de kendi gibi son derece profesyonel 2. kattaki tüm personele Emre hemşire ,Fulya hemşire Büşra hemşire Pınar hemşire süper hizmet verdi. Her gün gelip derdimizi dinleyen Gülsemin hanıma da çok teşekkürler 2. kat gerçekten efsane ekip...

Liv Hospital Hemşirelerine Teşekkür Mektubu- S.K

Liv Hospital Hemşirelerine Teşekkür Mektubu- S.K

09 Kasım 2015

1. kat; hemşireniz Fatih yıldız ve Rabia Hanım'a özellikle Fatih Bey'e çok teşekkürler. Sekreter Engin Yalçınkaya'ya da ilgilerinden dolayı teşekkürler. Personelinizin güleryüzü ve yakın davranması hasta ve hasta yakını için çok önemli. Bunlar için ayrılıyorsunuz. Teşekkürler, mükemmelsiniz İsmet Aslan mükemmel bir insan canayakınlığı ve güleryüzü çok daha önemli. Bundan sonra vazgeçilmezimsiniz

Tuğçe HÜRKAL ve Ceren AKTAŞ'a Teşekkür Mektubu- L.K

Tuğçe HÜRKAL ve Ceren AKTAŞ'a Teşekkür Mektubu- L.K

11 Kasım 2015

Dr. Tuğçe Hürkal ve Ceren Aktaş hastalığım sürecinde benimle ilgilendi. Dr. Tuğçe hanımefendi iletişim, bilgilendirme ve uzmanlığına hakimyeti konusunda mükemmel bir hekim. Kendisine sizlerin nezdinde teşekkürlerimi sundum Sevgili Ceren hemşire her zaman ilgili alakalı güler yüzlüydü Hayatımda ilk defa gece uyurken bir hemşireler sessizce gelerek üstümü örttü sevgiyle hemşirelik hizmetlerine teşekkürler

Hasan Altun'a Teşekkür Mektubu- F.Ç.İ

Hasan Altun'a Teşekkür Mektubu- F.Ç.İ

01 Kasım 2015

14.10.15 'de Doç.Dr. Hasan Altun tarafından tüp mide ameliyatım gerçekleşti. Akabinde gündüz ve gece yoğun bakım ekibi gerçekten kusursuz bir şekilde benimle ilgilendi.Neredeyse ameliyat olduğumu hissetmedim diyebilirim.Ekibin her bir üyesinin güleryüzü ,yakın ilgisi,alakası ailemi aratmadı.Hepsine çok çok teşekkür ediyorum.Böyle bir ekip için de hastanenizi tebrik ediyorum ...

Çağatay Öztürk 'e Teşekkür Mektubu- N.Y

Çağatay Öztürk 'e Teşekkür Mektubu- N.Y

16 Ekim 2015

Sayın Dr.Çağatay Öztürk ile tanışmayı Allah'ın bir lütfu olarak görüyorum. İnsanlık da onda cerrahlık da onda, kelimelerle anlatmak mümkün değil. Tüm güzellikler onda toplanmış. Sonra da eşim A.Y'e yaptığı ameliyat son derece başarılıydı, çok memnun kaldık. Eşim kısa zamanda sağlığına kavuştu. Gecikmiş bir teşekkür de olsa başta Sayın Dr.Çağatay Öztürk ve ekibine sonsuz teşekkürler, Çağatay beyin olmadığı yerde ekibi de onun eksikliğini hissettirmedi. Sonsuz teşekkürler Çağatay Öztürk ve ekibine yolunuz açık olsun...

Sayın Doç. Dr. Çağatay Öztürk ve ekibine- C.S

Sayın Doç. Dr. Çağatay Öztürk ve ekibine- C.S

10 Ekim 2015

Hastalığımın tanısının koyulduğu günden itibaren bana çok büyük bir ilgi ve alaka ile yaklaştınız. Gösterdiğiniz güler yüz ve verdiğiniz güven hissi benim için çok anlamlı. Rahatsızlığım süresince ve ameliyat sonrasında verdiğiniz desteğin bana çok büyük yardımı oldu. Bundan sonraki hayatımda sağlıklı ve konforlu bir yaşam geçirmeme katkı sağladığınız için teşekkür ederim. Meslek hayatınızda başarılar diler, sağlığınızın ve mutluluğunuzun daim olması dilerim.

Çağatay Öztürk 'e Teşekkür Mektubu- K.Y

Çağatay Öztürk 'e Teşekkür Mektubu- K.Y

06 Ekim 2015

Liv Hospital'ın sadece görsel değil, işlevsel de olduğunu bizzat görmüş bulunmaktayım. Sevgili Çağatay Bey, bunda tabi ki en büyük pay sahibi siz ve değerli ekibiniz. Ameliyata karar aşamasındaki sakinliğiniz ve özgüveniniz karar vermemi çok kolaylaştırdı. Odanızdan çıktığımda iyileşmeye ikna oldum. Buna rağmen büyük bir araştırmayla yanılmadığımı anladım ve ameliyata huzur içinde girdim. Samimi olarak bıraktığınız etki şudur ki; her kontrole geldiğimizde sizinle birlikte odaya bir güven duygusu hâkim oluyor ve bu beni çok rahatlatıyor. Diğer hizmetlere gelince hastanenin donanımı, servisi, ilgi alakası insanı rahatlatıyor. Sürekli ilgi gösterilmesi mutluluk verici bu yüzden refakatçi dahi istemedim. Çünkü personel buna gerek bırakmadı. Değerli hemşireler her zaman dakik ve her ihtiyaç olduğunda yanımdaydılar. Tabi ki fizyoterapistiniz de bana hep güven aşıladı ve otoritesiyle teşvik etti. Sayın Çağatay Öztürk, o kadar basit anlattınız ki kendimi bakkala gelecekmiş gibi hissettim. Size dua ediyorum. Allah Uzun ömür versin ki benim gibi ihtiyacı olan hastalara şifa verirsiniz. Her şey için teşekkürler, tekrar görüşmek dileğiyle…

Orhan TANRIVERDİ'ye Teşekkür Mektubu- S.P

Orhan TANRIVERDİ'ye Teşekkür Mektubu- S.P

05 Ekim 2015

Öncelikle doktorumuz Orhan Tanrıverdi Bey’e ilgi, alaka ve bilgilendirmesinden dolayı çok teşekkür ederiz. Gece hemşiremizin de inanılmaz performansı ve sıcak davranışı bizi çok mutlu etti ve rahatlattı. Yemekler çok güzeldi özellikle kahvaltısı. Hastane ve personelden çok memnun kaldım. Allah ihtiyaç göstermesin fakat gerektiğinde kendim ve yakınlarıma yönlendireceğim yer.

Alp Burak ÇATAKOĞLU ve Ekibine Teşekkür Mektubu- S.E

Alp Burak ÇATAKOĞLU ve Ekibine Teşekkür Mektubu- S.E

05 Ekim 2015

İlgi alaka ve profesyonel yaklaşım için Dr. Alp Bey’e güler yüz ve sempatik yaklaşımı için Elif Seda Taşçı’ ya işlem öncesinde ve sonrasında hep yanımızda olan güven veren Erman Bey’e, tüm ihtiyaçlarımız için koşturan İlim Bey’e ve ‘’Sizin için en iyisini istiyoruz’’ derecesinde bakışlarla karşılayan ve vedalaşan sevgili Nurşen Ormancı’ya, tüm ekibe profesyonel ve yapıcı yaklaşımları için sonsuz teşekkürler.

Onur EGEMEN ve Hastane Personeline Teşekkür Mektubu- F.Ö

Onur EGEMEN ve Hastane Personeline Teşekkür Mektubu- F.Ö

05 Ekim 2015

Doktorumuz Onur Egemen ve Çağla Karakoç’un hastaneye giriş yaptığım andan itibaren yaptıkları tedaviler, sorumlu hemşire Gülsevin Hanım ile hemşireler Sevgi ve Funda Hanımların destekleriyle, kat temizlik görevlilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim. Ayrıca VIP sorumlusu Ufuk Hanım ve kat sorumlusu Emre Bey’e teşekkürler…

Sayın Başhekim Adil Tanık- E.D

Sayın Başhekim Adil Tanık- E.D

22 Ağustos 2015

Haziran ayında başlayan ve bu hafta tamamlanan fizik tedavi sürecinden duyduğum minnet ve memnuniyetimi anlatmaya bir anket formunun yeterli olmayacağına inandığım için Rehabilitasyon ekibine teşekkür etmek istedim.

İlk defa yaşadığım kırık deneyimi sonrasında, hareketliliğimin kısıtlanmış olmasının getirdiği sıkıntıları hem uyguladıkları tedavi hem de güler yüzlü davranışları ve yakın ilgileriyle aşmamı sağlayan; başta Fizyoterapistim Cihan Açar olmak üzere, tedavime destek veren Fizyoterapist İmge Nas'a her sabah hazırlıklarımı başlatan ve beni karşılayan Yeşim Hanım'a buzlarımı üşümeyeyim diye çift kat sarıp getiren stajyer arkadaşlara, idari işlemleri tamamlayan Feyza Hanım'a ve tabi ki  Uzm. Dr. Hilal Yıldız ve Op. Dr. Kaan Irgıt'a çok teşekkür ediyorum.

Liv Hospital olarak süreçlerinizdeki çeşitli aksaklıklara rağmen, tedavimi yapan bu kaliteli ve başarılı ekip sayesinde hastanenizden ''hasta'' değil ''misafir'' gibi hissederek, memnun ayrılıyorum.

Tedavimin sonunda beni uğurlarken, sade bir ''geçmiş olsun'' yerine tüm içtenlikleriyle ''iyi günlerde görüşmek dileğiyle'' demeleri bile ekibinizin ne kadar farklı ve içten olduğunun bir göstergesi.

Her işte olduğu gibi hasta tedavisinde de ekip olarak çalışmanın ne kadar önemli olduğunun bir örneğini yaşatan çalışma arkadaşlarınızın; hem ekip olarak hem de ayrı ayrı bireyler olarak tarafınızdan gereken ilgiyi ve takdiri göreceklerine inanıyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Sağlık günlerde görüşmek dileğiyle!

 

Burçin BATMAN'a- F.Ş (2)

Burçin BATMAN'a- F.Ş (2)

30 Eylül 2015

Dr. Burçin Batman,

Doktorum sizi içten sevgilerimle selamlıyoruz. Öncelikle Adanalı olmanız bizi çok sevindirdi. Özellikle bizi gelip kafeteryada bulmanız bizi ayrı yeten mutlu etti. Ömür boyu minnettarız. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı çok memnunuz. Hastaneyi, hemşireleri, çalışanlardan memnunuz. Kendimizi evimizde hissettirdiniz. Sizi büyüten anneye ve babaya sevgiler ve selamlarımızı sunuyoruz. Size göndermiş olduğumuz hediyeyi kabul ederseniz çok sevinirim. Hepsi doğal ve ev yapımıdır.

Sevgi saygı ve mutlulukla kal…

Selamlar

Top